BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

Červenec 2012

Drabble: Víš, jak se dostat z úplného dna!... ?

27. července 2012 v 19:00 | Kathará |  Psaní
V korunách šustilo listí protahované větrem. Pod jedním z nich seděla dívka. Bylo jí chladno, přesto horko. Její dvě části duše se neustále hašteřily o to, která bude vládnout. Přišlo jí to jako mír, když se mohla klidně usadit a poslouchat zpěv vrabčáků. Teď to ale byla opět válka. Nechápala, co se děje, přesto to moc dobře věděla. Byla smutná, ale chtělo se jí hlasitě bláznivě smát. Smích byl jako její posedlost.
Dříve tichá, teď sebevědomá a často nad věcí. S problémy, které její bývalí přátelé řešit nemuseli. S rodinou, která stála za velký kulový a s dušičkou ryby, sebevědomé ryby, přesto často opomíjené, ale utěšené skleničkou vodky. Krabičkou cigaret. A pak ten klid uvnitř, kdy se obě strany smíří a nechají sebou proudit alkoholové opomíjení a tu sladkou chuť tabáku.
Nad hlavou jí svištěl blesk, jeden za druhým. Bylo jí to jedno. Slastně potáhla z plných plic vně ten pach, vůni. Vytáhla další a znovu si zapálila. Potáhla a snažila se z kouře sformovat.. cosi. Ani nevěděla, co dělá.
Seděla tam, pod stromem, v bouřce. Nevnímala ji, jen cigaretu... Možná jí napíšou. Třeba! Ale k čemu udržovat kontakty na dálku? S přáteli, se kterými se vidí jednou za rok? A to jen minutově, někdy vůbec... "Mějte se," a stiskla tlačítko vypnout.

Inspiration: "And if you know - How do you get up from an all time low ?"

The thousands days ago can make good only one day with your nice friends (question mark)

21. července 2012 v 20:23 | Kathará |  Deník

The thousands days ago can make good only one day with your nice friends (?)

Nemůžu říct, že jsem díky tomu pozitivně naladěna, ale rozhodně mi je lépe, než kdybych byla sama doma (?). A proč ty otazníky všude, kde to (ne)jde? Protože si nejsem jistá, jestli jsem toto chtěla. Totiž, přála jsem si, volala jsem v duši, aby ke mně přišla kamarádka, Kate, místo ní ale do hodiny přišla Annie. No, dobrá, byla jsem trochu překvapená a sklamaná (?). A dá se říct, že jsem nikam nechtěla jít, ale co už?
Jely jsme ke kámošce, Kathy, byla doma sama, rodiče s dětmi jí odjeli a přijedou až někdy v úterý, takže nám plánuje, že v pondělí s ní pojedeme já a Annie do Havru. Nechce se mi, ale zeptám se, už jen proto, že si myslím, že mě nepustí rodiče. Tak ať to mám potvrzené.
EDIT#190712:Už jednu kámošku jsem na fejsu předevčírem odbyla, že nechci, aby ke mně přišla, páč *blablabla* a s další kámoškou, kterou jsem už milióny hodin a stovky dní neviděla, jsem se nechtěla raději potkat, ani jsem jí nechtěla napsat, tak jsem té kámošce na fb napsala, že jsem pecivál. A není to pravda, jenže ona se prej když je se mnou chová jako dítě, jako teen. a že s ostatníma je jako dospělá. Nevěděla jsem, jestli brečet, nebo se smát. Protože ona je fajn holka (až na těch pár set chyb, který bych na ní dokázala vyjmenovat!). Ale to, že se se mnou! cítí jako teen.dítě, to mě dost uzemnilo. Já si s ní zase přijdu jako dospělá, přitom ona je o 4 měsíce starší a měla by být rozumnější.
Končím, stejně už nepíšu článek ale s kámoškou pomlouváme :D na fejsu ... Mějte se hezky, dobrou noc, zlatí lidi i ti, kteří ještě nemají nic společného ani s ocelí :D .. to neřešte, zase je mi fajn !!

Téma týdne: Optimismus v dnešní době

20. července 2012 v 14:44 | Kathará |  Blog

Téma týdne: Optimismus v dnešní době

Popravdě, vážně netuším, co k tomuto tématu psát, ale jakožto jsem už nepsala na Téma týdne, takže na toto téma něco napíšu.
A proč že to netuším, co na toto téma psát? Protože jsem zatrpklý pesimista. I když to tak někdy nevyznívá, přemýšlím třeba o konci světa jako o něčem, co je vlastně dobrý nápad těch nahoře, ať už to je pro některé Bůh nebo marťané a jejich bráchové. Většinou všem lezu těmahle myšlenkama na nervy, zvláště mojí mámě, která je ale taky pesimistická více než optimistická. Ona je jednou taková, pak taková. Taťka taky. Když je zle, mají se špatně, když je hezky a daří se, tak jsou optimističtější. Já zase naopak! To taky možná proto, že jsem od nich přesně na opačné straně zvěrokruhu... Ale to sem nepatří, no ne?

Vtipnej obrázek (jak jinak to pojmenovat??)

18. července 2012 v 18:24 | Kathará |  Deník
loading
Tenhle obrázek jsem našla omylem (nebo náhodou?), když jsem hledala totálně jiný, nevadí. Přeložila jsem si to, co Gandalf žvatlá a je to dá se říct vtipné :D

Oh, God, what's the matter? My...

17. července 2012 v 17:11 | Kathará |  Blog

My dears, I know, about what I write!

EDIT# 13:40: Právě jsem narazila na jeden blog. Adminka tam měla ukončenou kontrolu Affs a cituji: ..."jsi jedna z mých nejoblíbenějších Affs, obíháš každý den - tak to má vypadat..." To mě zarazilo. A tímto taky ruším kategorii Affs, protože nechci, aby Affs byly o obíhání, ale aby to byly opravdu Spřátelené Blogy. Tak by to mělo jít, ne? Čas od času je taky navštívit..

A to není vše, co jsem chtěla. Spousta Affíků (zase o nich) je neaktivní a má pozastaveno. Tak si to roztřídím, koho chci a čí blog mě ještě zajímá, a koho vyhodím z SB, protože některých blog mě fakt nezajímá, to se .. omlouvat nemusím, zajímá zas někoho jiného, ne? =* : Začnu těmi blogy, který jsem si ohodnotila (jako ve škole) nejlepší známkou:

Drabble: Podmořský svět

13. července 2012 v 16:13 | Kathará |  Psaní
Děkuji za radu Vendy. Sice jsem spíš na delší příběhy, Drabble jsem ještě nikdy nepsala. Ale zkusím to!

Podmořský svět

Zůstávala jsem skryta. Nebála jsem se jich, bála jsem se, aby se oni nebáli mne.
Ocitla jsem se několik stop pod vodou. V moři. Voda byla jako led, mně ale připadala teplá, neslaná. Vlasy se mi vlnily kolem tváře, okolo mé hlavy tvořily plavou svatozář, přestože jsem brunetka. Kolem proplouvaly ryby.

Něco mi chybí ...

11. července 2012 v 9:37 | Kathará |  Deník
Ach jo, absolutně nevím, co bych sem měla psát. Když už jsem totiž na netu, tak .. já prostě netuším, co .. ? Chtěla bych vám tu něco napsat, ale .. ani depku nemám .. vše je pryč, čeká mě střední .. a já se snažím našprtat to, co jsem za roky školy nasrala učitelce na hlavu . .!! Jenže ... Prostě, mě chybí ta moje každodenní depka, díky který jsem měla co řešit, věděla jsem, že jsem a teď ?? Nevím .. prostě nevím ... Možná se zdá, že už depku chytám, ale nepomáhá to =//

Asi si zajdu zatančit .. jako, nemyslím v bordelu, samozřejmě =** ale .. myslím jako že pustím hudbu, doma, něco tady budu dupat :D .... ale ne, nechce se mi smát .. chtěla bych něco pořešit, nějaký problém, na to mám hlavu. neumím nemyslet .. ach jo ... nechce někdo řešit vážný problém ? věřím, že ne, chcete užívat prázdnin .. Tak, se mějte...

PS: Chtěla bych psát povídku, ale nevím, s kým, čím, co by se tam mělo stát .. jestli máte někdo nápad, sem s ním. já mám teď sice pár povídek rozepsaných, ale jsou dlouhé a v celku aji nesmyslné, tak nevím, jestli je dát na blog. teď, o prázdkách .. tu nic moc lidí není =* .. teda ... No, prostě! .. takže, za každý nápad jsem vděčná =) Prosím, sem s nimi ! ..
Zdroj/ cleisek.blog.cz

××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××