BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

Září 2012

Střední škola - plus a minus? Vlastně, takové všelijaké, něco mezi...

8. září 2012 v 15:44 | Katara |  Deník
Já jen, že jsem se vám dlouho neozvala, tak dávám vědět teď, no... (Právě jsem zkoušela psát všemi deseti, jenže to se nedá :D Ach jo, na ten předmět si budu muset zvyknout.)
Jak už jsem naťukla, máme PSANÍ VŠEMI DESETI + nekoukat na klávesnici - myslela jsem, že tuhle hodiny (teda hodiny.. 3× do týdne, ffu..) budu mít ráda, no, opak je pravdou. I když je to celkem fajn předmět, leze mi taky dost na nervy.. Taktéž jsem zjistila, že EKONOMIKA nebude zas až tak strašná, horší budou sympatie s tou učitelkou, která mi teda přijde hodně nesympatická, ale možná že je v pohodě. Z MATEMATIKY nám hned ze začátku dala učitelka test, aby věděla, co kdo umí a co kdo zase ne. Myslela jsem, že se propadnu, protože jsem to tam..rovnice.. počítala jak kretén a stejně mi to nevycházelo :(. A přitom jsem rovnice uměla nejlépe ze třídy - no, ale ono je to celé divné, když jsem dneska řekla taťkovi, že neumím spočítat: "Mapa má měřítko 1:30'000, na ní jsou od sebe dva kopce vzdálené 12cm. Kolik km je to ve skutečnosti?" myslela jsem, že asi omdlí, prý je to to nejlehčí, co může být. "Aha," řekla jsem si. No, ale nějakým zázrakem jsem to spočetla na tom orientačním testu dobře. Aspoň něco. V ČEŠTINĚ máme strašně sympatickou učitelku, tu máme i na DĚJEPIS. Je v pohodě, vlastně víc než v pohodě...
Dost o předmětech: kolektiv máme mizivný, hrozný, bizardní... Máme tam lidi s různými zájmy, nejlepší přátele, snad i dvě malé drbny... Něco strašného. Navíc se tam někteří lidé chovají tak...nedospěle. Myslela jsem, že Střední škola + lidé už bude něco víc...na úrovni. Ne TOTO! Ale nemůžu si stěžovat, zas tak špatné to není, jen se děsím TĚLOCVIKU, který nezvládám. Učitelka říkala: "Snaha se cení," jenže co když...já nesnáším výšky, jedu výtahem a je mi zle, vylezu v sedmém patře a nohy mám jak želatinu. Na tyč nevyšplhám, přes kozu odmítám skákat páč se neodlepím od země...svatá svatá zem, pěkně na ní zůstanu. A to ještě budeme mít kladinu :* Fíí to bude... HRŮZA!
Ráno jezdím s takovým nabručeným řidičem za 5min. 7:00. Je takový...skrátka nabručený :)
A jak se máte vy, a co škola? Myslím, že jsem sem hodně věcí zapomněla napsat, inu, hlavně jsem se vám chtěla ozvat, plus, Spřáteleným stránkám (oni ví, kterých se to týká) se omlouvám, že vás neobíhám a v době blízké budoucí nevím, jestli vůbec budu obíhat, protože učitelé tam jsou sice, dá se říct, v pohodě, jenže ten si plánuje na tamten den zkoušet, ten chce úkoly udělané, ten vyvolává k tabuli... Asi takto!
Mějte se krásně a přeji krátké čekání na víkendy :)
××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××