BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

Červen 2013

Obrázky, které jsem sem nemohla nedat.

29. června 2013 v 8:00 | Kat. |  Blog

zdroj: facebook.com

Konec školního roku 12/13

28. června 2013 v 21:56 | Kat. |  Deník

"Rozdáme si vysvědčení a pak můžete jít domů... Pěkné prázdniny... Hlavně buďte opatrní, abychom se tady v září zase ve zdraví všichni sešli..." - Typické věty, které říká každá učitelka v den předávání vysvědčení. Jsem celkem ráda, že naše není výjimkou. I když se mi zdá, že jelikož se hodně soustředí na anglické divadlo (to, ve kterém jsem hrála a hrát budu i další 3 roky, co budu na střední), nemají ji za to spolužáci rádi. Zato já ji obdivuju. Je pravda, že hodiny angličtiny byly ošizeny divadlem, ale copak to může někomu vadit? Všichni si stěžují, ale přitom se jim nic moc dělat nechce...

Vysvědčení jsem očekávala takové, jaké jsem dostala. Na Bakalářích máme přehled známek, takže pokud by nějaký učitel byl morous a naschvál na poslední chvíli změnil známku, jedině tak by pro nás bylo vysvědčení překvapením.
Dostala jsem dvě trojky, z Fyziky a Základů společenských věd, čemuž se hovorově říká Občanka. Není to strašné, protože jsem si z 1. pololetí zlepšila 5 předmětů, včetně Ekonomiky, která mě začala bavit. Budu se muset smířit s tím, že ji budu mít všechny 4 roky, když už jsem na Obchodní akademii :) Ale na to jsem měla myslet dřív. Je fakt, že střední mi vyhovuje.

Ve škole jsme pobyli maximálně hodinku, pak mě a kámošku taťka odvezl, kam jsme potřebovali (ji za prababičkou, mě za babičkou). Oběd jsem měla v 10:30 přibližně. 11:00-15:00 byl dlouhý šlofík, během kterého jsem samozřejmě spala jen já (po obědě je třeba siesta) a ostatní mi snědli zbytek oběda. Jo, je to strašná sranda, když je člověk unavený a ostatní můžou sežrat jeho příděly :D
Pak jsem hned šla od babi domů a sedla k počítači. Stahuju filmy a pohádky, písničky, mám puštěný YouTube a surfuju po různých blozích. Za chvilku půjdu spát, protože už jsem zase rozlámaná. Snad se zítra probudím brzy, ještě bych chtěla napsat druhou kapitolu příběhu a dneska jsem sice měla v plánu psát podívku, která by byla (pokud by byla taková, jakou ji plánuji napsat) fakt boží. Ale ona taky může být slátaná dohromady. Taky jsem se chtěla kouknout na film, ale nechám si to na zítra. Ještě je červen, prázdniny ani nezačaly, dá se říct, tak se musím snažit postahovat přes 29.-30. co nejvíce filmů, ať pak jen můžu sednout a koukat a ne půl dne čekat, až se milý 1,7 Gigový filmeček stáhne. To nasere!

Jaké bylo vízo u vás? A co škola (pokud půjdete na střední), máte vybranou? :)

Páni, směle do 2. ročníku! A jedém! :D Už abych zase hrála divadlo. Nejsem nijak společenská, ani se necítím dobře před hodně lidma, ale tohle je prostě boží zážitek na celý život. Pokud budu mít děti, pokud budou mít možnost chodit do divadla a pokud bude anglické, určitě je v tom budu maximálně podporovat! Ale co bude za deset let, kdo ví?

Zatím se mějte!

Harry Potter - Mudlovský příběh největšího čaroděje všech dob

28. června 2013 v 20:41 | Kat. |  Psaní

Mudlovský příběh největšího čaroděje všech dob

Když jsem byl malý, rodiče se na mě rozzlobili, protože jsem svými čarodějnickými schopnostmi zničil svou dětskou postýlku. Nechal jsem postupně odmontovat každou šprušli. Táta to nikdy nespravil.

Tangled (Na vlásku)

23. června 2013 v 13:41 | Kat. |  Grafika
Není to tak dlouho, co jsem se opět musela na tuhle skvělou a zábavnou pohádku podívat. Je to jedna z těch animovaných, na které se můžete dívat kolikrát chcete, ale stejně vás rozesměje i naposté :) Udělala jsem pár avatarů, víc jich asi zatím ani dělat nebudu. Mám teď mega fotek, které musím zpracovat, takže budu zase přidávat různé avatary jako šílená, nebo se na to vyprdnu a budu je jen házat do článků. Možná sem taky časem zveřejním nějakou soutěž o avatary a diplomy, protože teď se mi grafika dělá dobře, taková ta menší. Pořád ji neumím docela, vlastně téměř vůbec, ale přesto... Už to začíná vypadat. Díky za všechny ty grafické programy, které jsem našla s Freeware licencí :))

Dva nové avatary

15. června 2013 v 23:22 | Kat. |  Grafika
Právě jsem udělala dva nové avatary. Jsou pěkné, ale popisky na nich jsou téměř nepřečtitelné :D To je slovo. Snažila jsem se udělat jeden s Glumem a jeden s nějakou fantasy vílou, nebo s nějakou podobnou divoženkou. Prostě hlavně aby to bylo fantasy, jiné avatary totiž poslední dobou nedělám.
Jsou maličké a tak to písmo nejde na Glumovi přečíst. Ale nic zajímavého tam napsaného není, takže ok.

Zítra tu asi nebudu, nebo rozhodně ne ráno. Budu se snažit vstát brzy, abych se mohla připravit na zkoušku, kterou máme zítra s anglickým divadlem. Je to v rámci školy, ale v neděli je přeci třeba taky se učit :) Zvláště pokud se jedná o angličtinu. Ach bože... To je zas hodin... No, už musím, jinak zítra nevstanu vůbec. Mám být v FM na 10/00, takže nevím, jak vstanu. Rodiče jsou ještě u sousedů a klíče máme my, barák je zamčený... Takže se nedostanou dovnitř. Na pi*u toto... Asi budu stejně muset zůstat vzhůru, dokud nepřijdou. A to, když jdu spát o půlnoci, vstávám v 10/30. Já už to vidím před sebou živě, ten zítřek... Mějte se,
dobrou noc těm, kteří ještě nešli spát!
Kat.

Avatary 0.3 -- Mix (B&F, Faith, Alex, Tara)

11. června 2013 v 14:00 | Kat. |  Grafika
Slíbené přednastavené avatary...


První tři avatary s B&F jsou ze stejné fotky, stejně tak druhé dva s Faith. Neměla jsem to srdce je sem nedat :) Líbily se mi totiž všechny, což je poprvé, většinou nadělám dvacet avatarů a na blog jich dám šest, protože zbytek vypadá.. No prostě úděsně. Ale myslím, že teď se povedly. Největší radost mi udělal avatar s Tarou, ten poslední. Moc se mi líbí a popisem se skvěle vlezl do prázdného černého místa. Ale celkově ten druhý sloupec avatarů (druhý s F&B, druhý s Faith a ten s Tarou) je nejpovedenější. Podle mě. Tak, snad se líbí :))

Avatary 0.2 -- Willow

10. června 2013 v 21:15 | Kat. |  Grafika
Dřív jsem se na net bohužel nedostala - tedy dostala, ale šlo o zemák (města) a pak referát do dějáku, který jsem dělala o Ludvíku XIV., takže jsem na tohle (blog) neměla čas. Teď je už dost pozdě, abych zítra vstala a ještě se stihla naučit Základy společenských věd, protože píšeme z Ústavy a já neumím ani kulový... Teda jo, vím, že je to ze základní věty nějaké dlouhé a nesmyslné a pak těch 113 článků na 8 hlav... Ale víc nevím... Ale stejně jsem se sem dostala, abych mohla hodit avatary, co jsem je včera zkutila. Další várka jsou avatary s Willow (+ nějaký ten človíček).
Na zítra sem přednastavím článek se zbytkem avatarů, kdybych se sem o5 nedostala, nebo bych se sem dostala takhle pozdě. A dalšími dny pak už asi nic moc neořekávejte, zase předdělám o víkendu, ale teď mám v neděli zkoušku z Anglického divadla, takže všechnu grafiku (Asi avatary a možná ještě něco, jak se mi bude chtít, třeba bude zase animace, a třeba by to mohla být Willow, ale nechci slibovat, pak sliby neplním) udělám o sobotě a ráno o neděli, pokud nevstanu jako obvykle v 10:30, pak je to už k ničemu... Oká, jdu přednastavit zbytek avatarů, takový mix a vám přeji dobrou noc! "Pac a pusu, Zaphod" :))

Avatary 0.1 -- Buffy & Angel

9. června 2013 v 20:09 | Kat. |  Grafika
Udělala jsem pár avatarů z Buffy http://pixlr.com/o-matic/, které dokonce jako avatary vypadají :))
xxxx
Tohle je první várka, s Buffy a Angelem. Zítra sem hodím další, které mám v zásobě. PP :)

BtVS Animation 0.1

9. června 2013 v 16:15 | Kat. |  Grafika
Tak, brouzdám si tak po netu (samozřejmě bych se měla učit, ale komu se tohle chce, že?) a narazila jsem na pár super animaček. Jsou s Temnou Willow, a musím říct, že jsou boží :) Dark Willow mám snad nejraději, co se záporných postav seriálu BtVS týče, pak je Spike, který je ale tak napůl dobrý (na konci seriálu už je to přímo dobrák od kosti) a pak jsou Jonathan a Andrew (což jsou spíše dva blbci než padouchové :D Ale vždycky se nad jejich hloupostma zasměju).

Charmed - Animace - S01E01

8. června 2013 v 22:40 | Kat. |  Grafika
Tak, nějak se mi nechtělo přidávat jen cizí animace, navíc u většiny (nebo všech) těch animací ani nevím zdroje. Což mě ani moc neštve, že jo :) K čemu se ale snažím dostat - udělala jsem pár animaček. Sice jsou všechny krátké ¨(doufám, že půjdou a nezaseknou se uprostřed, to nas***), ale zabraly hafo času, takže je sem dávám.
xx
Kapku se mi ta druhá rozjela, takže je taková doleva-doprava rozjetá no prostě, ale jinak myslím, že jo, dá se to :) Je to ze začátku hnedka prvního dílu, snad se mi podaří udělat ještě nějaké další (Piper, Prue, Phoebe a Jeremy - teď nevím, jak se to jméno píše, takže mě za to nikdo nekamenujte!!), ale až zítra. Teď se jdu umýt a spinkat, abych nevztávala zaseky o 10té hodině nebo o půl11 :) a ještě se něco poučit zítra... Mějte se,
Kat.

Charmed - Animace - Piper

8. června 2013 v 13:49 | Kat. |  Grafika
Skvělé animace s Piper, Wyattem a Phoebe. Nevím přesně, ze kterého dílu Charmed to je, ještě jsem ho asi neviděla. Ale až ho zkouknu, dopíšu to sem. /Animace nejsou moje, takže můj zdroj nepoužívejte!/
x


Charmed - Animace - úvodní znělka

8. června 2013 v 11:56 | Kat. |  Grafika
Našla jsem pár zajímavých (nebo nezajímavých, prostě pár) animaček Charmed. Rozhodla jsem se, že je budu dávat na blog a snad časem přibyde i nějaká z mé vlastní tvorby, i když se mi do toho většinou moc nechce, protože dělání animací je pro mě jako pro amatéra trochu zdlouhavější záležitost.

Charmed - Kouzla mladé generace (13) - Nalezenec

6. června 2013 v 18:32 | Kat.
"Jak to myslíš, že není mrtvá?" zeptala se Paige.
"Vždyť jsme to viděli. Wyatte!" nebyl s to pochopit Chris. "Viděli jsme, jak..."
"Prolétla přes celý palouk, poté co ji démon zasáhl koulí energie."
"Zapomínáš na ten strom?" podotkl sarkasticky Chris.
"Jistěže ne," ujistil ho bratr. "A pak narazila do stromu. To jí určitě zlomilo vaz. Přeze všechno toto se nám tu ale prochází a jak to tak vypadá, živá a zdravá."
"Takže budeme dělat...?" chtěla vědět Piper.
Phoebe se diskuze neúčastnila. Pořád ji děsilo vidění, které před tak krátkou chvílí měla. Chtěla se sestrám svěřit, co viděla, jenže toho nebyla schopna. Měla z něčeho strach a ten strach si musela nyní nechat pro sebe. Cítila neskutečnou samotu a tíseň, ale s těmi se mohla vypořádat potom. Teď potřebovaly vyřešit problém s čarodějkou.
"Jak se vůbec jmenuje?" zeptala se Phoebe. Ani nevěděla, jak ji taková otázka napadla.
"Nemám tušení," odpověděl Wyatt okamžitě. Mrkl na bratra.
××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××