BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

4 nejlepší vtipy, které jsem kdy četla

12. srpna 2014 v 17:47 | Kathará |  Blog
Popravdě musím říct, že si nejsem přesně jistá, jestli jsou to TY NEJLEPŠÍ VTIPY, které jsem kdy četla. Vtipů bylo dost, časem určitě přibudou další, ale určitě ne po jednom, to mi přijde pro vtipy smutné a osamělé. :-) Našla jsem tyhle náhodou, mám je vytisknuté, ale byly založené, takže jsem je vyštrachala asi předevčírem, nejdříve včera (spíše předevčírem!). Mimochodem, chtěla bych upozornit, že NOVÉ rozhodně nejsou, jsou to staré vtipy, určitě jste většinu, ne-li všechny už někde četli, nebo na ně zkrátka někde narazily v tištěné či mluvené... či kreslené podobě. :-)

"Ale já nebyl ožralý..."

On: "Ale já nebyl až tak ožralý!"
Ona: "Ne? V supermarketu jsi praštil košíkem o stěnu a vztekal se: Kde je to nástupiště 9 a 3/4? Když ses vracel domů, skočil jsi po bezdomovci a nadšeně křičel: Brumbále, ty žiješ! Doma jsi na sebe sypal třpytky a prohlašoval: Jsem Edward Cullen! Hodil jsi s mým křečkem o zem a řval: Pikaču, volím si tebe! Hodinu jsi křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje. Postavil ses do krbu a neustále křičel: Příčná ulice! Zavřel ses do gauče a opakoval: Jsem Avatar! Vlezl jsi do garáže a řval jsi na moje auto: Optime, vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ SE! A zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema!"

Co je to politika?

Přijde za otcem pětiletý synáček a ptá se, co je to politika.
"Jak bych ti to vysvětlil," přemýšlí otec. "Podívej se, to je jako u nás doma. Já jsem kapitalismus. Já vydělávám peníze a nosím je domů. Maminka, to je vláda. Ta mi peníze vezme, něco si nechá a zbytek přerozdělí podle svého uvážení. Naše služebná, to je dělnická třída. Ta pracuje a my ji za to platíme. Dědeček, to jsou odbory, ten dává pozor, aby dělnická třída nebyla vykořisťována. Ty sám jsi lid. Pro tebe to všechno všichni děláme. A tvůj malý roční bratříček, tak to je naše společná budoucnost. Rozumíš tomu?"
Chlapeček se dlouze zamyslí, a pak řekne: "Zatím ještě nevím, nechám si to projít přes noc hlavou."
V noci se probudí zápachem, protože jeho malý bratříček se pokakal. Zajde tedy do pokoje rodičů. Tam spí jenom maminka, a nejde probudit. Chlapec jde tedy do pokoje služky. A tam vidí tatínka, jak si se služebnou právě hezky užívá. Ani jeden si malé postavičky nevšimne. Chlapeček se smutně otočí a za rohem uvidí dědečka, jak se zájmem pozoruje oknem tatínka se služebnou. Ani dědeček si ho nevšimne. Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout.
Ráno se ho tatínek ptá: "Tak už víš, co je to ta politika?"
Chlapec smutně odpoví: "Už to vím, ale je to trochu jinak, než jsi říkal včera."
"A jak, prosím tě?"
"No, kapitalismus zneužívá dělnickou třídu. Odbory tomu nečinně přihlížejí, zatímco vláda tvrdě spí. Lid je všemi ignorován a naše společná budoucnost leží ve sračkách."

Sobotka a Paroubek v letadle

V letadle se baví o těžké finanční situaci v republice:
Sobotka říká: "Otevřu okno a vyhodím 10 tisícovek, ať alespoň 10 lidí má radost!"
Paroubek nato: "Já vyhodím 20 pětistovek, ať má radost 20 lidí!"
Pilot se na ně otočí a povídá: "Já otevřu dveře a vyhodim vás oba, ať mají radost všichni!"

Chuck Norris a granát

Chuck Norris našel odjištěný granát.
"Granát," pomyslel si Chuck Norris.
"Chuck Norris," pomyslel si granát a raději se rychle zajistil.
(Jako pátý vtip, takový dodatkový k tomuto Chucko-granátovému by se dal přidat:
)

Zdroj: obrázek: google.com, vtipy: někde po internetu, najdete je všude, takže je těžké uvést původní zdroj, navíc vytisknuté a bez zdroje, tak to už vůbec :-D


Jsou-li v článku překlepy, omlouvám se. Snaha psát všemi deseti se podepisuje na mém psaní. Jak se říká: Rychle, ale nahovno! (ono se říká dvakrát měř, jednou řež, ale...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 14. srpna 2014 v 0:40 | Reagovat

Od toho prvního znám 2 odlišné verze, ale tahle je taky dost dobrá :D
Ten druhý mě vždycky rozseká .. ale něco na tom bude.
Trojka - ne asi!! :D

2 ZULA ZULA | Web | 9. září 2016 v 0:18 | Reagovat

pujčka 500kč na ucet :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××