BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

Archivní přehled oblíbených stránek

2. srpna 2014 v 19:24 | Kathará |  Blog
Jelikož některé z oblíbených webů, které mi zdobí lištu vpravo, jsou poněkud zalepené na starém datu, některé dokonce v roce 2012, jak jsem zhlédla, řekla jsem si, že je budu muset smazat. Některé z nich se pojí určitým způsobem k mé blogové minulosti, je tedy snad pochopitelné, že o ně nechci přijít úplně, zvláštně pak, když jsem po některých pátrala a dohledávala je i třeba několik dní, než se mi poštěstilo.

Začala bych malou historickou upomínkou, o které asi nikdo moc nebude mít přehled, o čem je. Byl rok XY (jelikož nevzpomínám, jaký rok to mohl být přesně ... 2010, asi v srpnu), když jsem se po dlouholeté (tuším rok? dva?) praxi na blogu, s nádherným designem od ┼Kefka┼, na němž byly vyobrazeny Charmed, jelikož jsem tehdá na tomhle seriálu ujížděla, dokonce jsem si dala jméno Kate Halliwell, což mělo něco do sebe :-), ale i dnes se ráda na tenhle poněkud starobní seriál plný nesmyslných čarodějnických triků, přesto také plný informací, podívám... Inu rozhodla jsem se jednoho dne, že s blogováním je konec. Zajímalo mne, co se stane, když blog smažu. No, a tak jsem ho také smazala. Mnohokrát jsem byla poněkud nesvá z toho, že jsem ho smazala, vypadal tak dobře, i informací na něm bylo docela dost. Ale zkrátka jsem se chtěla posunout. Tehdá to ještě nedopadlo tak, že jsem se zasekla na mrtvém bodě jako dnes, kdy nedám na tenhle blog dopustit. Vytvořen byl v roce 2011 a ještě stále jsem měla chuť (a taky plno upozorňování na e-mailu z blog.cz) se k němu vracet. A proto jsem se rozhodla, že zkusím, zda-li nepůjde jeho "slávu" ještě obnovit.


A tedy, abych to neprotahovala, protože tento článek, ač nechci být sobecká ani egoistická, se vztahuje spíše k mé osobě a k mé potřebě něco napsat, absolutně mě proto nezajímá, zda si jej někdo přečte, ráda bych konečně vyplnila několik adres blogů, které se mi zpětně podařilo dohledat, ač s trochou práce.

Většina blogů, spojených s mou blogovou minulostí, jsou ztraceny v nenávratnu, a rovněž většina se zabývala tématikou Čarodějek (Charmed).Nyní ty, které jsem si zapamatovala a ke kterým jsem se tou spletitou sítí ostatních blogů prokousala!


Už vám přesně nepovím, ani sama sobě, které z těchto tzv. SB mi bylo nejbližší. Dobře jsem si rozuměla s Prue 13, ale abych to vzala popořádku. ┼Kefka┼ byla hlavně ta slečna, která mi vytvořila design na můj blog. Stále ho mám v paměti - modrý, s Charmed. Nádherný. Myslím, že byl s jednou (nebo oběma?) z těchto fotek nebo minimálně s hodně podobnou!


PhoebeQenQa byla jedním z mých oblíbených SB na mém bývalém blogu scathach-cryforyou-plagate. Jenže i ona nakonec skončila s blogováním, dá se říct. Rozhodně se už (zatím) na svůj blog o Friends a Charmed (a dalších osobnostech) nevrátila a já nepředpokládám, že to někdy v budoucnu udělá.

PoPčA_"_ to z těchto pěti stránek, které jsem zmínila, táhla plynule blogovou kariérou nejdéle. (┼Kefka┼ sice poslední článek uvěřejnila o nějakého půl třetího měsíce později, ale její pauze v blogování trvala celý rok.) Chodila jsem na tenhle blog hlavně za soutěžema, za bleskovkama, které mě právě na popca.blog.cz nesmírně bavily. Přestože je to vlastně dementní vymyšlená soutěž (doufám, že ten, kdo s bleskovkama přišel první, si nechal hru patentovat :D), ale právě takovou vzpomínku si chovám na popca.blog.cz. Blíže jsem tu slečnu neznala, nebo si nevzpomínám.

Prue 13 byla jedním z mých oblíbených SB, ale jak jsem projížděla zběžně asi před hodinou, dvěma, její blog, příliš komentářů nadepsané mou osobou (Kate Halliwell >>SB<<) jsem neobjevila. Spíše u bleskovek a jiných soutěží, každopádně mám pocit, že jsem si s touto slečnou dobře rozuměla. Ona a PhoebeQenQa byly takové dva důvody (a rozhodně ne jediné), které mi trochu bránily scathach-cryforyou-plagate.blog.cz smazat. Ale přesto jsem to udělala, a asi kdybych se octla před stejnou volbou... Prohlédla bych si, jestli nějaký článek nestojí zauveřejnění na novém blogu... Nevím, co bych přesně udělala!

*Shann(Ája)* nakonec tato slečna, SB PhoebeQenQy, s níž jsem tuším nebyla spřátelená, přesto měla blog o Charmed, takže jsem na něj jistě více než jednou zavítala. Ale tam jsem se nedopiďovala nějakých výsledků, nehledala jsem tam, takže můžu spíše hádat, protože tak dobrou paměť, že bych si pamatovala každou maličkost ve svém minulém životě na blogu, nemám. Bohůmžel!

Tedy, rozepsala jsem se jedna radost, většina to číst nebude, ta druhá polovina na článek nenarazí. Proto děkuji, pokud alespoň budete té ochoty a napíšete mi pod článek nějakou ku_______ reklamu, kterou stejně smažu, protože ikdyž jsem články na blogu slušně promazala, právě článek REKLAMY by měl zůstat!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Calistka Calistka | Web | 4. srpna 2014 v 13:05 | Reagovat

Kefka! :) tu jsem měla také ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××