BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

Ed Sheeran - I see fire (from Hobbit II)

26. srpna 2014 v 19:25 | Kathará |  Hudba a videa
I see fire od Eda Sheerana je jedna z nejkrásnějších, nejprocítěnějších písniček, které jsem za život slyšela. Musím ji mít ráda už jen proto, že ji hodili, byď k titulkům, do Hobita: Šmakova dračí poušť.

Btw: Hobit 2 není sice tolik dobrý jako Hobit 1, řekla bych ale, že právě drak Šmak (v původním tedy anglickém znění v namluvený Benedictem Cumberbatchem - pro fanoušky Star Treku nebo třeba Sherlocka není třeba dodávat, kdo tenhle sympaťák, který zvládá skvěle role záporné i kladné, vlastně je) zčásti úpadek filmu zachránil.
Zrovna nedávno jsme se s kámoškama bavily o Hobitovi a dospěly jsme k závěru, že se obáváme, jaká vůbec bude Trojka. Třeba to zachrání velkolepá bitva, něco jako z Pána prstenů - na druhou stranu co bychom chtěli za rok točení. Nevím, jak dlouho natáčel Peter Jackson Hobita, ale všichni víme, jak dopadlo jeho pokračování, které naplácal za rok. A probůh, to za půl roku už chtěl vysílat Trojku? Ale jistě, třeba už měli předtočeno.
Snad to dopadne dobře, protože tentokrát to trailer s jedním z nejlepších písní z Pána prstenů nazpívaný Pipinem (Billy Boyd - Pippin's song / Edge of Night) nezachrání. ;-) Nebo to je od začátku taktika? :-) Já vím, že ne. Inu, uvidíme! Brzy!

Závěrem, když už jsem se rozkecala o Hobitovi: Bitva pěti armád, přidám ještě ten trailer, který se momentálně potuluje po YouTube, a který pravděpodobně už každý z vás viděl. :-)
A nakonec ještě jedna věcička, na kterou jsem narazila asi před měsícem nebo dvěma a docela jsem se zasmála. Dokoukejte až do úplného konce :-):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××