BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

Blog

4 nejlepší vtipy, které jsem kdy četla

12. srpna 2014 v 17:47 | Kathará
Popravdě musím říct, že si nejsem přesně jistá, jestli jsou to TY NEJLEPŠÍ VTIPY, které jsem kdy četla. Vtipů bylo dost, časem určitě přibudou další, ale určitě ne po jednom, to mi přijde pro vtipy smutné a osamělé. :-) Našla jsem tyhle náhodou, mám je vytisknuté, ale byly založené, takže jsem je vyštrachala asi předevčírem, nejdříve včera (spíše předevčírem!). Mimochodem, chtěla bych upozornit, že NOVÉ rozhodně nejsou, jsou to staré vtipy, určitě jste většinu, ne-li všechny už někde četli, nebo na ně zkrátka někde narazily v tištěné či mluvené... či kreslené podobě. :-)

"Ale já nebyl ožralý..."

On: "Ale já nebyl až tak ožralý!"
Ona: "Ne? V supermarketu jsi praštil košíkem o stěnu a vztekal se: Kde je to nástupiště 9 a 3/4? Když ses vracel domů, skočil jsi po bezdomovci a nadšeně křičel: Brumbále, ty žiješ! Doma jsi na sebe sypal třpytky a prohlašoval: Jsem Edward Cullen! Hodil jsi s mým křečkem o zem a řval: Pikaču, volím si tebe! Hodinu jsi křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje. Postavil ses do krbu a neustále křičel: Příčná ulice! Zavřel ses do gauče a opakoval: Jsem Avatar! Vlezl jsi do garáže a řval jsi na moje auto: Optime, vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ SE! A zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema!"

Archivní přehled oblíbených stránek

2. srpna 2014 v 19:24 | Kathará
Jelikož některé z oblíbených webů, které mi zdobí lištu vpravo, jsou poněkud zalepené na starém datu, některé dokonce v roce 2012, jak jsem zhlédla, řekla jsem si, že je budu muset smazat. Některé z nich se pojí určitým způsobem k mé blogové minulosti, je tedy snad pochopitelné, že o ně nechci přijít úplně, zvláštně pak, když jsem po některých pátrala a dohledávala je i třeba několik dní, než se mi poštěstilo.

Začala bych malou historickou upomínkou, o které asi nikdo moc nebude mít přehled, o čem je. Byl rok XY (jelikož nevzpomínám, jaký rok to mohl být přesně ... 2010, asi v srpnu), když jsem se po dlouholeté (tuším rok? dva?) praxi na blogu, s nádherným designem od ┼Kefka┼, na němž byly vyobrazeny Charmed, jelikož jsem tehdá na tomhle seriálu ujížděla, dokonce jsem si dala jméno Kate Halliwell, což mělo něco do sebe :-), ale i dnes se ráda na tenhle poněkud starobní seriál plný nesmyslných čarodějnických triků, přesto také plný informací, podívám... Inu rozhodla jsem se jednoho dne, že s blogováním je konec. Zajímalo mne, co se stane, když blog smažu. No, a tak jsem ho také smazala. Mnohokrát jsem byla poněkud nesvá z toho, že jsem ho smazala, vypadal tak dobře, i informací na něm bylo docela dost. Ale zkrátka jsem se chtěla posunout. Tehdá to ještě nedopadlo tak, že jsem se zasekla na mrtvém bodě jako dnes, kdy nedám na tenhle blog dopustit. Vytvořen byl v roce 2011 a ještě stále jsem měla chuť (a taky plno upozorňování na e-mailu z blog.cz) se k němu vracet. A proto jsem se rozhodla, že zkusím, zda-li nepůjde jeho "slávu" ještě obnovit.

Obrázky, které jsem sem nemohla nedat.

29. června 2013 v 8:00 | Kat.

zdroj: facebook.com

Diskuze: yuripovidky - Můj názor!!

10. srpna 2012 v 20:07 | Kathará
Neznám člověka, který by neznal blog » yuripovidky.blog.cz, a bohužel neznám ani nikoho, kdo by jí neodepsal na její blog pohoršující komentář. Lidé jsou dnes zabedněný a hloupý. Ale tahle holka (jestli to není tajná identita a ve skutečnosti kluk) je chytrá, řekla bych, že musí mít hodně vysoký IQ, nebo je zas na druhou stranu tak blbá a vše jí vychází. Ať je to jak chce, na konci drátu u svého noťasu se směje a se zájmem si čte komentáře.

Vážně, někdy nevím, jestli žiju na planetě chytrejch, nebo... Jaký máte vlastně vy názor na yuripovidky? Protože tohle je diskuze, takže napište, co si myslíte.

Já si myslím toho hodně, a o téhle slečně.. Občas tam zajdu a neskutečně se pobavím komentářema. Inu, jsou a je a bude vždy hodně lidí, kteří se ozvou a obhajují svůj blog. To je podle nich správné. Co by se stalo, kdybych se vám hekla na blog a napsala něco hnusného, kdybych váš blog zrušila? (Což ještě neumím, ale..) Asi byste se šli odprásknout. Nebo teda většina z vás. Pamatujte, blog je jen webka, ani to ne. Je důležitý, možná, ale ne tak smrtelně!

Yuripovidky je blog, kterému každý dělá recenzi - a já nejsem jiná. Je to blog o.. Já ani nevím, o čem. Myslím, že tam admin zveřejňuje uchylný povídky dvou lesbiček, ale nejsem si tím jistá (ze zvědavosti jsem četla jen jednu část její povídky a bylo to, jak jinak než, o ničem!).. Je to "Ten nejlepší blog na světě" - jen škoda, že adminka používá termín "Na světě", protože třeba někde 1000světelných let daleko se jí smějou (pro nás!) mimozemšťané (my pro ně jsme taky mimozemšťané), protože světem myslí yuripovidky jen tento svět, ostatní jsou pro ni haba*kuk-haba*prd!

Chci slyšet váš názor (jestli se vám to všechno nechce číst, tak čtěte jen první a dva poslední odstavce, zbytek nechte tak :D (věřím, že jsem vám právě opravdu zkrátila čtení *smile*)
Zdroj mé inspirace: (c) eleniska.blog.cz

Téma týdne: Optimismus v dnešní době

20. července 2012 v 14:44 | Kathará

Téma týdne: Optimismus v dnešní době

Popravdě, vážně netuším, co k tomuto tématu psát, ale jakožto jsem už nepsala na Téma týdne, takže na toto téma něco napíšu.
A proč že to netuším, co na toto téma psát? Protože jsem zatrpklý pesimista. I když to tak někdy nevyznívá, přemýšlím třeba o konci světa jako o něčem, co je vlastně dobrý nápad těch nahoře, ať už to je pro některé Bůh nebo marťané a jejich bráchové. Většinou všem lezu těmahle myšlenkama na nervy, zvláště mojí mámě, která je ale taky pesimistická více než optimistická. Ona je jednou taková, pak taková. Taťka taky. Když je zle, mají se špatně, když je hezky a daří se, tak jsou optimističtější. Já zase naopak! To taky možná proto, že jsem od nich přesně na opačné straně zvěrokruhu... Ale to sem nepatří, no ne?

Oh, God, what's the matter? My...

17. července 2012 v 17:11 | Kathará

My dears, I know, about what I write!

EDIT# 13:40: Právě jsem narazila na jeden blog. Adminka tam měla ukončenou kontrolu Affs a cituji: ..."jsi jedna z mých nejoblíbenějších Affs, obíháš každý den - tak to má vypadat..." To mě zarazilo. A tímto taky ruším kategorii Affs, protože nechci, aby Affs byly o obíhání, ale aby to byly opravdu Spřátelené Blogy. Tak by to mělo jít, ne? Čas od času je taky navštívit..

A to není vše, co jsem chtěla. Spousta Affíků (zase o nich) je neaktivní a má pozastaveno. Tak si to roztřídím, koho chci a čí blog mě ještě zajímá, a koho vyhodím z SB, protože některých blog mě fakt nezajímá, to se .. omlouvat nemusím, zajímá zas někoho jiného, ne? =* : Začnu těmi blogy, který jsem si ohodnotila (jako ve škole) nejlepší známkou:

Meme - Kdo to povedal?

11. června 2012 v 19:50 | Katara
Z toho nemůžu. Asi je to staré (možná dost!), ale nevadí, vidím to (co vím) prvně. :D Prostě super >.< Ta učitelka..! Bobek xDD
By: brandie-s.blog.cz
 
 

Reklama
××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××