BLOG PROBÍHÁ REKONSTRUKCÍ

H O M E

Grafika

Animace Celeste Buckingham

19. srpna 2014 v 14:00 | Kathará
Animace se Celeste Buckingham

Tangled (Na vlásku)

23. června 2013 v 13:41 | Kat.
Není to tak dlouho, co jsem se opět musela na tuhle skvělou a zábavnou pohádku podívat. Je to jedna z těch animovaných, na které se můžete dívat kolikrát chcete, ale stejně vás rozesměje i naposté :) Udělala jsem pár avatarů, víc jich asi zatím ani dělat nebudu. Mám teď mega fotek, které musím zpracovat, takže budu zase přidávat různé avatary jako šílená, nebo se na to vyprdnu a budu je jen házat do článků. Možná sem taky časem zveřejním nějakou soutěž o avatary a diplomy, protože teď se mi grafika dělá dobře, taková ta menší. Pořád ji neumím docela, vlastně téměř vůbec, ale přesto... Už to začíná vypadat. Díky za všechny ty grafické programy, které jsem našla s Freeware licencí :))

Dva nové avatary

15. června 2013 v 23:22 | Kat.
Právě jsem udělala dva nové avatary. Jsou pěkné, ale popisky na nich jsou téměř nepřečtitelné :D To je slovo. Snažila jsem se udělat jeden s Glumem a jeden s nějakou fantasy vílou, nebo s nějakou podobnou divoženkou. Prostě hlavně aby to bylo fantasy, jiné avatary totiž poslední dobou nedělám.
Jsou maličké a tak to písmo nejde na Glumovi přečíst. Ale nic zajímavého tam napsaného není, takže ok.

Zítra tu asi nebudu, nebo rozhodně ne ráno. Budu se snažit vstát brzy, abych se mohla připravit na zkoušku, kterou máme zítra s anglickým divadlem. Je to v rámci školy, ale v neděli je přeci třeba taky se učit :) Zvláště pokud se jedná o angličtinu. Ach bože... To je zas hodin... No, už musím, jinak zítra nevstanu vůbec. Mám být v FM na 10/00, takže nevím, jak vstanu. Rodiče jsou ještě u sousedů a klíče máme my, barák je zamčený... Takže se nedostanou dovnitř. Na pi*u toto... Asi budu stejně muset zůstat vzhůru, dokud nepřijdou. A to, když jdu spát o půlnoci, vstávám v 10/30. Já už to vidím před sebou živě, ten zítřek... Mějte se,
dobrou noc těm, kteří ještě nešli spát!
Kat.

Avatary 0.3 -- Mix (B&F, Faith, Alex, Tara)

11. června 2013 v 14:00 | Kat.
Slíbené přednastavené avatary...


První tři avatary s B&F jsou ze stejné fotky, stejně tak druhé dva s Faith. Neměla jsem to srdce je sem nedat :) Líbily se mi totiž všechny, což je poprvé, většinou nadělám dvacet avatarů a na blog jich dám šest, protože zbytek vypadá.. No prostě úděsně. Ale myslím, že teď se povedly. Největší radost mi udělal avatar s Tarou, ten poslední. Moc se mi líbí a popisem se skvěle vlezl do prázdného černého místa. Ale celkově ten druhý sloupec avatarů (druhý s F&B, druhý s Faith a ten s Tarou) je nejpovedenější. Podle mě. Tak, snad se líbí :))

Avatary 0.2 -- Willow

10. června 2013 v 21:15 | Kat.
Dřív jsem se na net bohužel nedostala - tedy dostala, ale šlo o zemák (města) a pak referát do dějáku, který jsem dělala o Ludvíku XIV., takže jsem na tohle (blog) neměla čas. Teď je už dost pozdě, abych zítra vstala a ještě se stihla naučit Základy společenských věd, protože píšeme z Ústavy a já neumím ani kulový... Teda jo, vím, že je to ze základní věty nějaké dlouhé a nesmyslné a pak těch 113 článků na 8 hlav... Ale víc nevím... Ale stejně jsem se sem dostala, abych mohla hodit avatary, co jsem je včera zkutila. Další várka jsou avatary s Willow (+ nějaký ten človíček).
Na zítra sem přednastavím článek se zbytkem avatarů, kdybych se sem o5 nedostala, nebo bych se sem dostala takhle pozdě. A dalšími dny pak už asi nic moc neořekávejte, zase předdělám o víkendu, ale teď mám v neděli zkoušku z Anglického divadla, takže všechnu grafiku (Asi avatary a možná ještě něco, jak se mi bude chtít, třeba bude zase animace, a třeba by to mohla být Willow, ale nechci slibovat, pak sliby neplním) udělám o sobotě a ráno o neděli, pokud nevstanu jako obvykle v 10:30, pak je to už k ničemu... Oká, jdu přednastavit zbytek avatarů, takový mix a vám přeji dobrou noc! "Pac a pusu, Zaphod" :))

Avatary 0.1 -- Buffy & Angel

9. června 2013 v 20:09 | Kat.
Udělala jsem pár avatarů z Buffy http://pixlr.com/o-matic/, které dokonce jako avatary vypadají :))
xxxx
Tohle je první várka, s Buffy a Angelem. Zítra sem hodím další, které mám v zásobě. PP :)

BtVS Animation 0.1

9. června 2013 v 16:15 | Kat.
Tak, brouzdám si tak po netu (samozřejmě bych se měla učit, ale komu se tohle chce, že?) a narazila jsem na pár super animaček. Jsou s Temnou Willow, a musím říct, že jsou boží :) Dark Willow mám snad nejraději, co se záporných postav seriálu BtVS týče, pak je Spike, který je ale tak napůl dobrý (na konci seriálu už je to přímo dobrák od kosti) a pak jsou Jonathan a Andrew (což jsou spíše dva blbci než padouchové :D Ale vždycky se nad jejich hloupostma zasměju).

Charmed - Animace - S01E01

8. června 2013 v 22:40 | Kat.
Tak, nějak se mi nechtělo přidávat jen cizí animace, navíc u většiny (nebo všech) těch animací ani nevím zdroje. Což mě ani moc neštve, že jo :) K čemu se ale snažím dostat - udělala jsem pár animaček. Sice jsou všechny krátké ¨(doufám, že půjdou a nezaseknou se uprostřed, to nas***), ale zabraly hafo času, takže je sem dávám.
xx
Kapku se mi ta druhá rozjela, takže je taková doleva-doprava rozjetá no prostě, ale jinak myslím, že jo, dá se to :) Je to ze začátku hnedka prvního dílu, snad se mi podaří udělat ještě nějaké další (Piper, Prue, Phoebe a Jeremy - teď nevím, jak se to jméno píše, takže mě za to nikdo nekamenujte!!), ale až zítra. Teď se jdu umýt a spinkat, abych nevztávala zaseky o 10té hodině nebo o půl11 :) a ještě se něco poučit zítra... Mějte se,
Kat.

Charmed - Animace - Piper

8. června 2013 v 13:49 | Kat.
Skvělé animace s Piper, Wyattem a Phoebe. Nevím přesně, ze kterého dílu Charmed to je, ještě jsem ho asi neviděla. Ale až ho zkouknu, dopíšu to sem. /Animace nejsou moje, takže můj zdroj nepoužívejte!/
x

Charmed - Animace - úvodní znělka

8. června 2013 v 11:56 | Kat.
Našla jsem pár zajímavých (nebo nezajímavých, prostě pár) animaček Charmed. Rozhodla jsem se, že je budu dávat na blog a snad časem přibyde i nějaká z mé vlastní tvorby, i když se mi do toho většinou moc nechce, protože dělání animací je pro mě jako pro amatéra trochu zdlouhavější záležitost.
 
 

Reklama
××××××××××
×××××××××
××××××××
××××××××
×××××